Макрон оголосив про введення третього загальнонаціонального локдауну у Франції
20:30 01.04.2021
334

Президент Франції Еммануель Макрон ввів в країні третій за рахунком локдаун. З 3 квітня у Франції на чотири тижні введуть нові антікоронавірусні заходи. Про це повідомляє Le Monde.

Обмеження, які з початку березня діяли тільки в 19 департаментах Франції, поширюються на всі регіони. У країні збережеться комендантська година з 19:00 до 6:00, будуть закриті всі магазини, крім продовольчих і книжкових. Співробітників офісів переведуть на віддалену роботу. Ще громадяни країни не зможуть від'їхати від місця ізоляції більш ніж на 10 кілометрів.

На три тижні в країні закриють дитячі сади, школи і коледжі. Діти зможуть повернутися до навчальних закладів після 26 квітня, а студенти вузів при бажанні зможуть відвідувати університети один раз в тиждень.

З кінця жовтня в країні не працюють кафе, ресторани, бари, культурні установи - музеї, театри, кінотеатри.

У телезверненні Макрон назвав ситуацію з коронавірусом в країні «тендітною». У твіттері президент закликав «вакцинуватися, вакцинуватися, вакцинуватися». За його словами, цей місяць може стати вирішальним в боротьбі з коронавірусом.

За даними Університету Джонса Хопкінса, з початку пандемії у Франції зареєстрували 4,7 мільйона випадків зараження коронавірусом, а понад 95 тисяч людей померли.

Автор: Анна Макарчук
Читайте також