У США за 1 годину в 3 спа-салонах застрелили 8 осіб, 6 з яких - жінки азіатського походження
17:02 18.03.2021
782

При нападі на три спа-салони в американському штаті Джорджія загинули вісім чоловік, шість з яких - жінки азіатського походження. Через кілька годин поліцейські затримали підозрюваного, 21-річного Роберта Аарона Лонга з Вудстока. Про це повідомляє CNN.

Спочатку він напав на салон Young's Asian Massage, розташований в передмісті Атланти. Лонг застрелив чотирьох людей і одного поранив. Потім він перемістився в спа-салон Gold Spa, де застрелив ще трьох жінок. Приїхавши на місце поліцейські знову отримали виклик про подію в спа-центрі, на цей раз в Aromatherapy Spa, який знаходиться через дорогу. Вони знайшли там ще одну вбиту жінку.

Поліцейські вистежили того, хто стріляв по камерах відеоспостереження.

За інформацією місцевого видання Atlanta Journal-Constitution, шість з восьми жертв нападу - жінки азіатського походження. За інформацією МЗС Південної Кореї, чотири жінки - кореянки.

CNN з посиланням на правозахисну організацію Stop AAPI Hate повідомляє, що за останні два місяці на американців азіатського походження нападали не менш 500 раз.

У Нью-Йорку контртерористичний відділ поліції оголосив про тимчасове запровадження додаткових патрулів в азіатських громадах міста як «запобіжні заходи».

Автор: Анна Макарчук
Читайте також