У Великобританії від коронавірусу у в'язниці помер серійний вбивця «йоркширський різник».
11:00 14.11.2020
267

Британський серійний вбивця Пітер Саткліфф, відомий як «йоркширський різник», помер в лікарні. Йому було 74 роки. Про це пише Associated Press.

Саткліфф відбував довічне ув'язнення за вбивство 13 жінок в Йоркширі в період з 1975 по 1980 рік.

За даними Daily Mail, він відмовився від лікування після позитивного тесту на Covid-19, а до цього довгий час страждав від проблем зі здоров'ям: зокрема, у нього були проблеми з серцем, діабет і ожиріння.

Полювання на «різника» була однією з наймасштабніших операцій в історії країни, на його упіймання було витрачено близько 2,5 мільйона годин, пише AP.

В ході розслідування Саткліффа допитували дев'ять разів, але затримали лише після того, як знайшли його в машині з підробленими номерами з секс-працівницею. Він вбивав як повій, так і жінок інших професій. На суді він заявив, що вбивати повій йому наказував «голос бога».

Саткліффа заарештували 2 січня 1981 року в англійському місті Шеффілд. Він був засуджений 22 травня цього ж року за 13 вбивств і сім замахів на вбивство. Його засудили до 20 довічних термінів.

Під час суду навіть сам Саткліфф здивувався, що йому вдалося протриматися так довго. «Це було просто диво, що вони не затримали мене раніше, - у них були всі факти», - сказав він.

Автор: Єва Козаченко
Читайте також