Президент Білорусі Олександр Лукашенко переконаний, що низка західних країн, таких як США, Польща, Литва, Чехія і, "на жаль, наша Україна" спробували реалізувати сценарій знищення Білорусі.

"Україна, попри нашу незмінну підтримку (наприклад, в питаннях територіальної цінності та інших), попри дух наших відносин, стала форпостом політичних провокацій", - заявив Лукашенко на зустрічі з політичним активом республіки, пише видання "БЕЛТА"

"Ми вимушені відвести війська з вулиць. Як я уже говорив - пів армії поставити під рушницю і закрити державний кордон із Заходом, передусім з Литвою та Польщею. Ми вимушені посилити державний кордон, на превеликий жаль, з нашою братською Україною", - сказав Лукашенко на жіночому форумі, передає інформагенція "Інтерфакс".

Лукашенко додав, що Білорусь з допомогою російського керівництва посилить "захист союзної держави". "Я вимушений в останні дні разом з президентом Росії і міністром оборони відбудувати загальний захист союзної держави", - цитує агенція його слова.

Також Лукашенко вкотре запевнив, що на виборах президента не було фальсифікацій. "Я вам клянусь, ніякої брехні на виборах не було. Не можна фальсифікувати вибори у 80 відсотків", - запевнив Лукашенко.

Автор: Єва Козаченко
Читайте також