Будівництво «Північного потоку -2» до кінця травня тимчасово призупинено
12:05 05.05.2021
301

За словами представника Федерального відомства по судноплавству і гідрографії BSH, пов'язано це з судовим позовом, поданим Союзом захисту природи.

Природоохоронні організації оскаржують виданий BSH 14 січня 2021 року дозвіл на будівництво газопроводу з кінця вересня по кінець травня на гілці протяжністю в 16,5 км в німецькій економічній зоні Балтійського моря. Екологи стверджують, що ця територія має особливе значення для гніздових птахів, але у відомстві з цим не згодні.

«Ось чому зараз існує тільки один спосіб дій по обмеженню збитку Балтійського моря: через поданої скарги будівельні роботи на німецькому ділянці не можуть проводитися», - пояснили екологи.

Як повідомлялося, трубопровід повинен транспортувати 55 мільярдів кубометрів природного газу з Росії до Німеччини по дну Балтійського моря, минаючи п'ять морських заповідників. Проти цього політичного проекту активно виступають Україна і ряд країн ЄС, а також США, які своїми санкціями в грудні 2019 роки змогли призупинити будівництво і не допустити його завершення. З того часу Росія намагається добудувати газопровід самостійно, в даний час побудовано вже 95%.

Читайте також