Масові заворушення у Тунісі: Міноборони заявило про введення військ у деякі регіони (ФОТО)
17:41 18.01.2021
256

У Тунісі, третю добу поспіль, тривають протестні акції. Правоохоронці вже затримали понад 600 протестувальників. А Міноборони заявило про введення військ у деякі регіони країни.

Причиною протестних акції стало відео, що з'явилося в соцмережах, на якому зображені поліцейські, які грубо поводяться з пастухом, чиї вівці забрели в будівлю місцевої адміністрації.

 Міноборони заявило про введення військ у деякі регіони

За словами представника міністерства внутрішніх справ Тунісу Халед Хайуні, в цілому було заарештовано 632 людини, зокрема «групи людей у віці від 15 до 20 і 25 років, які палили шини і сміттєві баки, щоб блокувати рух правоохоронців». За даними правоохоронців, деякі із заарештованих жбурляли каміння і влаштовували сутички з поліцією, передає агентство AFP.

Це не має нічого спільного з протестними рухами, які гарантовані законом і Конституцією. Протести зазвичай проходять серед білого дня... без будь-яких злочинних дій, - заявили у МВС країни.

У міноборони Тунісу тим часом повідомили про введення військ у деякі регіони країни, зокрема до міст Бізерта на півночі, Сус на Сході, а також Кассерін і Сіліані в центральній частині Тунісу.

Джерело: dw.com

 

Автор: І like News (28991
Читайте також