Twitter заблокував більше 70 тисяч акаунтів. За які порушення видалили сторінки користувачів?
21:38 12.01.2021
254

З 8 січня cоцмережа Twitter заблокувала понад 70 тисяч акаунтів за поширення теорії змови QAnon. Подібне рішення було прийнято після подій у Вашингтоні, коли прихильники Трампа штурмували будівлю Конгресу США, передає ms.detector.media з посиланням на адміністрацію соцмережі.

«Враховуючи жорстокі події у Вашингтоні та підвищений ризик заподіяння шкоди, ми в п’ятницю в другій половині дня почали постійно призупиняти тисячі облікових записів, які в основному були поширювали теорії змови QAnon, - йдеться в блозі соцмережі.

У Twitter зазначають, що власники акаунтів брали участь у поширенні шкідливого вмісту, пов’язаного з QAnon, і в першу чергу були присвячені розповсюдженню цієї теорії змови. У багатьох випадках одна людина керувала декількома обліковими записами. 

Нагадаємо, після подій 6 січня, коли прихильники президента Дональда Трампа увірвалися в Капітолій і в заворушеннях загинули 5 людей, у Twitter вирішили вживати рішучі «примусові заходи до тих, чия поведінка потенційно може призвести до шкоди офлайн».

 

Автор: І like News (28991
Читайте також