Історичний візит: прем'єр Ізраїлю вперше прибув до ОАЕ
14:00 13.12.2021
271

Нафталі Беннетт поїхав до ОАЕ для поглиблення співпраці між двома країнами у всіх галузях. Відносини між Ізраїлем та Об'єднаними Арабськими Еміратами він характеризує як "відмінні". 

Нафталі Беннетт став першим главою уряду Ізраїлю, який здійснює офіційний візит до Об'єднаних Арабських Еміратів (ОАЕ). Беннетт прибув до Абу-Дабі ввечері неділі, 12 грудня, повідомив офіційний представник ізраїльського кабінету міністрів. Того ж дня він зустрівся з главою МЗС ОАЕ шейхом Абдаллою бен Заїдом Аль-Нахаяном. Як зазначив Беннетт, він цінує "дуже теплу гостинність". За даними канцелярії прем'єр-міністра Ізраїлю, на 13 грудня заплановані переговори Беннетта з наслідним принцом Абу-Дабі шейхом Мухаммедом бен Заїдом Аль Нахаяном.

Як заявив Беннетт перед від'їздом до Абу-Дабі, мета його візиту полягає у "поглибленні співпраці між двома країнами у всіх сферах", особливо в економічних та регіональних питаннях. Відносини між Ізраїлем та Об'єднаними Арабськими Еміратами він охарактеризував як "відмінні". За словами ізраїльського прем'єра, він "має намір продовжувати їх розвивати та зміцнювати" та "будувати мир між народами".

Автор: Даша Драгоманова
Читайте також