Внучка диктатора Муссоліні перемогла на виборах у Римі
19:30 07.10.2021
267

Ракеле Муссоліні стане муніципальним депутатом від правої партії «Брати Італії». Внучка італійського фашистського диктатора Беніто Муссоліні перемогла на виборах до міської ради Риму. Про це пише Euronews.

Тепер 47-річна Ракеле Муссоліні стане муніципальним депутатом від правої партії «Брати Італії», отримавши довіру 8,2 тис. виборців. У 2016 році, на минулих виборах, на яких вона також виграла, Муссоліні набрала 657 голосів. У 2021 році вона стала найуспішнішим і найпопулярнішим кандидатом у Римі.

«Людина важливіша прізвища, яким би важким воно не було», – заявила внучка. За її словами, спорідненість з одним з найбільших диктаторів XX століття не є причиною її популярності.

У грудні 2020 року у політику пішла ще одна внучка фашистського лідера – 49-річна Алессандра Муссоліні. Вона теж була правим політиком, членом партії колишнього прем'єр-міністра Італії Сільвіо Берлусконі «Вперед, Італія!», а також депутатом національного і Європейського парламентів.

Також Алессандра Муссоліні була внесена до списку санкцій України за участь в організації так званих «виборів» в у «ЛНР/ДНР».

Проте, у 2020 році Зеленський скасував санкції проти онуки італійського диктатора Беніто Муссоліні Алессандри Муссоліні. Вона є за сумісництвом є агентом впливу Путіна в Італії.

Алессандра Муссоліні в Італії заснувала та очолювала неофашистську партію «Соціальна дія».

Також у березні цього року італійський футбольний клуб «Лаціо» уклав контракт з правнуком Беніто Муссоліні.

Автор: Даша Драгоманова
Читайте також