Понад сотня ізраїльських заручників у руках ХАМАСу: складна ситуація в Газі
19:48 08.10.2023
253

Згідно з інформацією видання The Guardian, понад сотня ізраїльських громадян, включаючи жінок та дітей, можливо потрапили до заручників у руках ХАМАСу, що ускладнює можливу операцію їх звільнення. Представник армії оборони Ізраїлю (ЦАХАЛ) підполковник Джонатан Конрікус відзначив, що існує значна кількість ізраїльських цивільних осіб і солдатів, які перебувають у заручниках, проте точна кількість залишається невідомою. За деякими джерелами, ця кількість може сягати десятків осіб, а навіть понад сто.

Серед цих заручників також можуть бути громадяни США та Великої Британії. Наприклад, Джейк Марлоу, громадянин Великої Британії, втратився під час музичного фестивалю на півдні Ізраїлю після нападу агентів ХАМАСу на подію, і його сім'я не може зв'язатися з ним.

Конрікус зауважив, що деякі заручники можливо знаходяться у живих, але існують також інформації про загибель деяких з них. Ця ситуація відповідає практиці войовничих груп Гази, які можуть використовувати вивезення тіл для обміну на палестинських в'язнів, утримуваних в ізраїльських в'язницях.

Автор: Павло Петрушко
Читайте також