Apple почала розробку смартфона зі складним екраном
09:30 19.01.2021
253

Bloomberg: Apple почала розробку смартфона зі складним екраном
Компанія розробила прототип складних екранів для внутрішнього тестування, але поки остаточно не затвердила плани по запуску складного iPhone.

Компанія Apple почала роботу над iPhone зі складним екраном - потенційним конкурентом аналогічних пристроїв від Samsung і інших компаній. Про це повідомляє агентство Bloomberg з посиланням на джерела в компанії.

Apple розробила прототип складних екранів для внутрішнього тестування, але поки остаточно не затвердила плани по запуску складного iPhone. За словами джерела Bloomberg, знайомого з ситуацією, у компанії ще немає готових прототипів нової моделі смартфонів.

Складаний iPhone дозволив би Apple представити пристрій з великим екраном в більш компактному корпусі. Компанія поки не визначилася з розміром складного екрана, однак вже розглядалася версія смартфона, екран якого розгортається до 6,7 дюйма - як у iPhone 12 Pro Max.

Пандемія Covid-19 також ускладнила розробку продукту, оскільки інженери Apple працюють в офісах компанії в Кремнієвій долині тільки кілька днів на тиждень і в обмеженій кількості.

Складаний iPhone, швидше за все, з'явиться через кілька років або ж не буде представлений взагалі. В даний час Apple не планує серйозних змін в лінійці iPhone в 2021 році і зосереджена на випуску флагманських iPhone і iPad наступного покоління в кінці цього року.

Автор: Маргарита Грабова
Читайте також