Декілька країн ЄС зажадали пом'якшити правила в'їзду туристів в Європу
19:01 13.03.2021
324

Кілька країн Євросоюзу (ЄС) зажадали пом'якшити обмеження на в'їзд туристів в Європу, встановлені ЄС через з пандемії коронавірусу. Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на джерела в дипломатії.

За словами дипломатів, з таким проханням виступили країни, де туристична галузь відіграє важливу роль. Про які саме країни йдеться, не повідомляється.

Країни пропонують впускати на територію ЄС туристів, у яких є негативний тест на коронавірус, тих, хто недавно вилікувався від Covid-19, а також отримавших вакцину від вірусу.

Очікується, що питання пом'якшення обмежень піднімуть в кінці березня на саміті лідерів країн ЄС.

У березні минулого року ЄС ввів заборону на поїздки з більшості країн, щоб зупинити поширення коронавірусу. Але з урахуванням того, що вакцинація набирає обертів, деякі країни наполягають на змінах в обмеженнях, щоб посприяти відновленню економіки.

Деякі європейські країни вже розробляють односторонні плани по відкриттю кордонів для туристів з країн за межами ЄС, особливо йдуть обговорення з приводу британських мандрівників (з кінця минулого року в відношенні Великобританії діють більш суворі правила через нового штаму Covid-19).

 

Автор: Анна Макарчук
Читайте також