Байден представить концепцію зовнішньої політики США – ЗМІ
15:24 31.01.2021
259

У понеділок, 1 лютого, новообраний президент США викладе своє бачення зовнішньої політики, спрямоване на «відновлення місця Америки у світі». Як повідомляє Європейська правда, таку інформацію поширив телеканал NBC з посиланням на високопоставленого чиновника адміністрації.

За словами чиновника, це буде перше важливе політичне звернення Байдена з моменту вступу на посаду і, швидше за все, відбудеться під час запланованого візиту в Держдепартамент.

Очікується, що президент також підпише низку виконавчих документів, пов'язаних з його зусиллями по демонстрації нового підходу США на світовій арені, включаючи формування цільової групи для возз'єднання сімей мігрантів, розділених попередньою адміністрацією.

Зазначається, що Байден різко критикував зовнішню політику колишнього президента Дональда Трампа під час кампанії 2020 року і пообіцяв кардинальні зміни, якщо він виграє вибори, включаючи обіцянку активізувати роботу з союзниками США і протистояти супротивникам, таким як Росія.

Також Байден пообіцяв і далі кидати виклик Китаю - позицію, яку Трамп зробив наріжним каменем своєї зовнішньої політики «Америка перш за все».

Автор: І like News (28991
Читайте також