Бізнесмен з Флориди сплатив борги сусідів за комунальні послуги. Він допоміг 114 сім'ям
15:00 12.12.2020
268

2020 рік видався для бізнесмена вдалим в професійному плані, і він вирішив допомогти тим, хто цього потребує. У 1980-і роки він сам стикався з подібними проблемами і не міг оплатити рахунки за комуналку.

Бізнесмен Майкл Есмонд з міста Галф-Бріз у Флориді сплатив борги сусідів за комунальні послуги, щоб вони не виявилися без світла і тепла на свята. Про це пише CNN.

74-річний бізнесмен допоміг 114 сім'ям. Всього він заплатив $ 7615 (більше 556 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян).

«У мене був хороший рік, тому я хочу поділитися тим, що у мене є, з людьми, які цього потребують», - сказав бізнесмен.

Цього року Галф-Бріз постраждав не тільки від пандемії, але і від стихійного лиха, тому багато людей зіткнулися з фінансовими проблемами.

«Ураган« Саллі »сильно вдарив по нас і завдав болю багатьом людям. У місті досі багато синіх «дахів», вдома просто накриті брезентом », - каже Есмонд.

Це не перший подібний прояв щедрості з боку Есмонд. У 2019 він сплатив борги 36 сімей. Тоді він витратив на це $ 4600 .

Проблеми жителів Галф-Бризу, яким допоміг бізнесмен, добре знайомі йому самому. Сьогодні він є власником Gulf Breeze Pools and Spas (компанія-підрядник з будівництва басейнів у Флориді), проте в 1980-і роки він був в положенні, коли йому самому було нічим платити за комунальні послуги, і йому відключили газ. При цьому тоді він виховував трьох дочок. За його словами, це також була найхолодніша зима, з якою вони коли-небудь стикалися.

Автор: Маргарита Грабова
Читайте також