Журнал Time назвав основних претендентів на звання «Людина року - 2020»
11:30 11.12.2020
257

10 грудня Time опублікував шорт-лист кандидатів на звання «Людина року - 2020». Всього журнал назвав чотирьох претендентів.

У список включені головні особи президентської гонки в США - Дональд Трамп і Джо Байден.

Наступний кандидат на звання «Людина року» збірний - це медичні працівники, які борються з поширенням коронавіруса, і головний інфекціоніст США Ентоні Фаучи.

«Пандемія Covid-19 поставила світ на паузу. Однак люди професій, які потрібні, - наприклад, медичні працівники, поштові працівники, санітарні працівники, транспортні працівники та багато інших - вони не могли дозволити собі зупинитися і повинні були продовжувати рух. Вони ризикували своїм життям і тим самим врятували незліченну кількість життів », - пише Time.

 

Четвертим претендентом журнал назвав «Рух за расову справедливість», яке виникло після вбивства поліцейськими афроамериканця Джорджа Флойда.

«Трагічне вбивство Джорджа Флойда поклало початок протестного руху не тільки в Америці, але і у всьому світі. У розпал пандемії люди вийшли на вулиці, вимагаючи дій по боротьбі з расовою несправедливістю з боку поліції і будь-яких інших організацій, які уособлюють системну дискримінацію. З початку руху деякі позитивні результати вже досягнуті, але це далеко не кінець », - йдеться в матеріалі.

У 2019 «Людиною року» Time стала шведська екоактівістка Грета Тунберг.

Автор: Олена Гандзюк
Читайте також