Папа римський Франциск передрік новий всесвітній потоп через глобальне потепління
14:31 03.03.2021
258

Папа римський Франциск заявив, що Всесвітній потоп може повторитися через глобальне потепління і танення льодовиків. Слова понтифіка опубліковані в новій книзі, написаній капеланом в'язниці міста Падуя доном Марко Поццо. Газета Corriere delle Sera представила уривок твору.

«Потоп, можливо, через підвищення температури і танення льодовиків станеться зараз, якщо ми продовжимо йти тим самим шляхом. Але історія Ноя показує, що гнів Господа і рятівний », - вважає Папа Римський.

Посилаючись на Біблію, папа Франциск відзначає, що потоп - «результат гніву Бога», який «побачив занадто багато поганого і вирішив« стерти »людство». Він також сказав, що хоча багато хто називає Біблію міфом, будь-який міф потрібно розуміти як «форму свідомості». Крім того, за словами Папи Римського, під час розкопок археологи знайшли сліди потопу.

У 2015 році папа Франциск представив свою другу енцикліку (папський документ-звернення, присвячений певних питань. - Esquire) «Хвала тобі» (Laudato si '), в якій розповів про проблеми екології та захисту навколишнього середовища. У ній він назвав зміну клімату «глобальною проблемою з серйозними наслідками» і закликав людство до відповідальності за Землю.

Джерело: Esquire

Автор: Олена Гандзюк
Читайте також