В Амстердамі планують заборонити продаж легких наркотиків туристам
18:08 09.01.2021
266

В Амстердамі можуть заборонити продаж легких наркотиків туристам, а у кофішопах в майбутньому будуть обслуговувати тільки жителів Нідерландів. З подібною ініціативою виступила мер Амстердама Фемке Халсема, повідомляє «Європейська правда» із посиланням на NOS.

Зазначаєтся, що за останні 20 років кількість кофішопів у нідерландській столиці зменшилася з 283 до 166, проте попит на легкі наркотики все ж зріс. Місцева влада незадоволена, що частина туристів приїжджають лише заради легких наркотиків.

Майже 30% кофішопів в Нідерландах розташовані в Амстердамі

Ми не будемо реалізовувати цей план завтра. Я думаю, що пройдуть кілька років, перш ніж дійдемо туди, - говорить Фемке Халсема.

Очільниця міста зауважила, що ще не розмовляла з власниками кофішопів про цю ідею спочатку вона хоче обговорити це з муніципальною радою.

Фемке Халсема називає «реальним ризиком» те, що торгівля перейде на вулицю. І все-таки вона вважає, що кількість іноземних туристів певної групи зменшиться, бо вони часто вже курять вдома.

Ці туристи в основному приїжджають до Амстердаму, щоб посидіти в наших кофішопах. Питання в тому, чому їм все-таки слід приїжджати сюди, якщо це вже буде неможливо, говорить вона.

На думку Фемке Халсеми туристи повинні приїжджати до країн, аби насолодитися багатством та красою культурних закладів, а не гуляти навколо них «п'яними і під кайфом».

Читайте також