У Брюсселі поліція ввела спеціальні патрулі для боротьби з домаганнями
14:31 09.03.2021
311

Поліція Брюсселя спільно з міською прокуратурою запустила проект по виявленню випадків домагань на вулицях, повідомляє The Brussels Times.

Бургомістр Філіп Клоз в своєму твіттері уточнив, що патрулюванням вулиць найближчим часом займуться поліцейські в штатському. Як домагання вони будуть розцінювати в тому числі лайки і образи жертви.

З 2014 року за образи в Брюсселі загрожує тюремне ув'язнення на термін до одного місяця або штрафи в розмірі до 1000 євро (88 тисяч рублів). Однак за допомогою спеціального патруля влада сподівається ще більше підвищити безпеку в місті «для дівчаток і жінок».

«У деяких місцях майже 80% жінок більше не наважуються виходити на вулицю через страх переслідувань, звідси і цей проект. Ми хочемо гарантувати жінкам і дівчаткам, що вони можуть стояти і йти куди хочуть», - пояснив міністр юстиції Вінсент Ван Квікенборном.

 

У разі успіху ініціативи цю практику можуть перейняти і інші міста Бельгії. Місцеве видання DH. be зазначає, що патрулі проти домагань раніше ввели в містах Льєжа і Намюра.

Автор: Маргарита Грабова
Читайте також