У США дронам дозволять літати над людьми і ночами
15:00 29.12.2020
252

У США дронам дозволять літати над людьми і ночами. В майбутньому це дозволить використовувати їх в доставці. Однак пристрої доведеться обладнати системою ідентифікації.

Федеральне управління цивільної авіації США (FAA) дозволить невеликим дронам літати над людьми і в нічний час. Про це пише Reuters.

Агентство відзначає, що це серйозний крок на шляху до того, щоб дрони стали використовувати в доставці.

Раніше дрони могли літати тільки над людьми, які їх запускають. При цьому оператори повинні були розташовуватися під критою конструкцією або всередині транспортного засобу, який стоїть на місці.

Тепер дрони доведеться обладнати системою Remote ID, яка дозволяє ідентифікувати пристрій і встановити, звідки ним керують.

Оновлені правила вступлять в силу через 60 днів після публікації в федеральному реєстрі в січні 2021 року. У виробників дронів буде 18 місяців, щоб почати виробництво пристроїв з Remote ID, а у операторів буде додатковий рік, щоб почати використовувати пристрої з цією системою.

«Нові правила відкривають шлях для подальшої інтеграції безпілотних літальних апаратів в наш повітряний простір, вирішуючи проблеми безпеки і охорони», - пояснили в FAA, додавши, що нові правила «наближають нас до того дня, коли ми будемо більш регулярно бачити польоти дронів», зокрема, для доставки посилок.

Автор: Олена Гандзюк
Читайте також