У США пластичний хірург з'явився в суд через Zoom прямо під час операції
16:02 28.02.2021
260

У США пластичного хірурга викликали на засідання Верховного суду Сакраменто через порушення правил дорожнього руху.

Доктор Скотт Грін повинен був з'явитися на судовий розгляд по відеозв'язку через пандемію, повідомляє Associated Press. Однак для судді стало великою несподіванкою, що лікар підключиться до відеоконференції Zoom прямо під час своєї роботи, з операційної.

Під час дзвінка доктор був у хірургічному халаті і, судячи з гудків медичного обладнання та інших елементів оточення, операція була в самому розпалі.

«Містер Грін? Добрий день. Ви можете говорити? Схоже, ви зараз в операційній? », - запитав секретар суду. Хірург у відповідь заявив, що в стані виступити і дійсно знаходиться зараз в операційній.

Секретар нагадав доктору, що судовий процес йде в прямому ефірі, тому що за законом суди з питань ПДР повинні бути доступні для широкої публіки, і Грін відповів, що розуміє це. Весь цей час він дивився кудись вниз, так як, ймовірно, був зайнятий пацієнтом.

Суддя заявив, що не вважає за доцільне проводити судовий розгляд при подібних обставинах, тому слід призначити нову дату засідання.

Скотт Грін вибачився і зазначив, що «іноді в хірургії все йде не за планом». У суді з розумінням поставилися до цього і підкреслили, що найголовніше - це здоров'я і життя людей.

Засідання перенесли на березень. Крім того, цей інцидент збирається розглянути медична рада Каліфорнії і «очікує, що лікарі будуть слідувати стандартам догляду при лікуванні своїх пацієнтів».

Автор: Маргарита Грабова
Читайте також