В Канаді створили окуляри проти прокрастинації
17:45 03.09.2020
261

Такі окуляри не дадуть власнику відволікатися від головного завдання і дозволять підвищити продуктивність.

Канадський стартап Auctify винайшов окуляри, які за допомогою штучного інтелекту допомагають підвищувати продуктивність і захищають від прокрастинації. Про це повідомляє The Verge.

В окуляри під назвою Specs вбудована камера, що аналізує предмет, на який дивиться власник. Дані відправляються в спеціальний додаток, де можна подивитися, скільки часу було витрачено на те чи інше заняття, будь то читання книги або робота за ноутбуком.

Творці також додали функцію сповіщень для тих, хто хоче контролювати свою працездатність в теперішньому часі. Так, окуляри з допомогою звуку або світлового сигналу можуть попередити людину, якщо вона відволіклась від головного завдання. Користувач при цьому сам вказує в додатку, які дії визнає продуктивними.

Алгоритми дозволяють ідентифікувати 20 різних дій, в тому числі читання, письмо, перегляди екранів телефону, ноутбука, телевізора, а також тренування в залі, заняття йогою, готування і гру на музичному інструменті. Автори винаходу обіцяють в майбутньому додати нові параметри і розширити функціонал.

Орієнтовна вартість окулярів складе $ 250. Стартап збирає гроші на їх випуск за допомогою краудфандінгової платформи Indiegogo, однак передзамовлення вже доступне на офіційному сайті Auctify.

Автор: Катерина П.
Читайте також