У світі зросла кількість тих, хто голодує - ООН
12:18 16.09.2017
256

Найбільше людей, які страждають від голоду, живуть в Азії - 520 мільйонів осіб, - пише Кorrespondent.net.

У 2016 році у світі від голоду страждали 815 млн осіб або 11% населення планети. Це перевищує показник попереднього року на 38 млн осіб, повідомляє DW, посилаючись на дані дослідження, проведеного трьома структурними підрозділами ООН - Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ), Всесвітньою організацією охорони здоров'я (ВООЗ) і Всесвітньою продовольчою програмою (ВПП).
Зазначається, що у 2016 році кількість людей, які страждають від голоду, збільшилася вперше за десять останніх років. У 2005 році їх було зафіксовано 926 млн осіб, проте в подальші роки ця цифра постійно зменшувалася.
Найбільше людей, які страждають від голоду, живуть в Азії - 520 млн осіб. Однак частка таких людей є найвищою в Африці, де від голоду страждають 20% населення або 243 млн осіб. У Східній Африці частка людей, які страждають від голоду, сягає майже 34%.
В ООН вважають, що різке загострення проблеми голоду у світі пов'язано з військовими конфліктами і кліматичними змінами.
Нагадаємо, раніше в ООН повідомляли, що голод змушує людей залишати свої будинки в пошуках їжі, а масові переміщення населення ведуть до поглиблення гуманітарних криз і величезного навантаження на продовольчі системи країн, які приймають мігрантів.
Читайте також