У Польщі анонсували зустріч Дуди із Зеленським
12:00 17.01.2022
254

У найближчі дні Президент Польщі Анджей Дуда проведе ряд зустрічей із союзниками з приводу ситуації навколо України. Зокрема, відбудеться зустріч Дуди з Президентом України Володимиром Зеленським, - про це заявив у понеділок в ефірі Польського радіо голова Бюро національної безпеки (BBN) Польщі Павел Солох.

“Перед нами тиждень, в межах якого будуть численні консультації, насамперед із союзниками. Наш Президент зустрінеться із Президентом України”,- повідомив Солох.

За його словами, ситуація складна, оскільки попри рішучу позицію НАТО Росія не відмовилася від своїх вимог. Відтак потрібно бути готовими до різних сценаріїв розвитку ситуації навколо України. На його думку, широкомасштабний наступ російських військ є “найменш ймовірним” сценарієм, але його також не можна виключити.

“Очевидно, Росія стоїть перед дилемою: якщо Захід збереже рішучу позицію, тобто Путін нічого не досягне, то росіяни щось хотітимуть зробити. Він хоче здійснити якийсь жест щодо власного суспільства, тобто ризик агресії залишається”, - зауважив Солох.

Автор: Даша Драгоманова
Читайте також