Жахлива подія сталася на залізничному вокзалі в місті Калинівка на Вінниччині 16 червня. 14-річний хлопець, місцевий житель, постраждав внаслідок серйозних опіків, коли вирішив зробити "селфі" на залізничному вагоні. За повідомленням відділу комунікації поліції Вінницької області, його тіло отримало опіки понад 70%.
Попередня інформація свідчить, що трагедія сталася поблизу 21 години, коли хлопець та його друзі вирішили піднятися на дах вантажного потягу, щоб зробити фотографію. Протягом цього необережного маневру одного з хлопців уражено електричним струмом, що спричинило його опіки.
Наразі постраждалий перебуває у лікарні, а поліція розслідує причини та обставини цієї жахливої події. Однак поліцейські уже звертаються до громадян з закликом бути обережними і дотримуватися правил безпеки, особливо поблизу залізничних колій та вагонів. Забороняється ходити по залізничних коліях, вилазити на вагони, пролазити під вагонами та перелазити через автозчепи на станціях та перегонах, а також класти будь-які предмети на рейки залізничної колії. Ці правила мають на меті запобігти подібним небезпечним ситуаціям та зберегти безпеку усіх громадян.