Це багато чи мало? Цікава статистика розмірів жіночих статевих органів
21:02 24.08.2021
270

У зовнішності жінки завжди можна знайти вади. Недостатньо кучеряве волосся, великий ніс, короткі ноги, широка талія ... Скоро, можливо, до цього списку додадуться і інтимні органи. Вже зараз деякі жінки переймаються, а раптом у них «там» щось виглядає не так? Найвідважніші роблять пластику статевих губ. Швейцарські гінекологи виміряли статеві органи 657 жінок і готові поділитися результатами!

Дослідження проводилося більше двох років серед пацієнток гінекологічних кабінетів в Люцерні. Лікарі вимірювали клітор, великі і малі статеві губи, потім вчені аналізували результати.

Вік учасниць - від 15 до 84 років, білі.

Підсумки такі: середні розміри малих статевих губ - 4,3 см. Але враховуючи, що довжина варіюється від 5 мм до 10 см, нормальними можуть вважатися всі!

Довжина великих статевих губ - 8 см, діапазон - від 1,2 до 18 см.

Середня довжина видимої частини клітора - 7 мм, діапазон - від 0,5 мм до 3,4 см.

Найголовніше, що варто знати: твоя піхва абсолютно нормальна, якщо не заподіює тобі фізичного болю або дискомфорт. Всі учасниці дослідження зазнали лікарського огляду і були визнані здоровими. Вчені сподіваються, що ці результати переконають тих, хто сумнівається жінок в тому, що з ними все добре, а концепція «велика чи маленька вульва» придумана тими, хто хотів просто пожартувати.

 

Автор: Анна Макарчук
Читайте також