У Ірпені відкрили модульне містечко для людей, що залишилися без домівок
16:11 13.08.2022
258

Сьогодні в Ірпені разом із Послом Польщі в Україні Бартошем Ціхоцкі, Міністром розвитку громад та територій України Олексієм Чернишовим, головою КОВА Олексієм Кулебою, головою Інвестради Ірпеня Володимиром Карплюком запустили в повноцінну роботу модульне містечко «Дубки».

Про це повідомив міський голова Ірпеня Олександр Макрушин.

Модульні конструкції місто безкоштовно отримало від Польщі, а облаштуванням займалися комунальні служби та благодійники.

Містечко "Дубки" складається із 88 чотиримісних житлових модулів, 55 із них – вже заселені. В них облаштувалися сім’ї медиків, освітян та військовослужбовців, які залишилися без житла.

На території містечка є бібліотека, невеликий спортзал, дитяча ігрова кімната, кімната для відпочинку та зона для прання і прасування.

До речі, мешканцям «Дубків» не доведеться самим куховарити, адже для них готуватиме смачні гарячі страви команда World Central Kitchen.

“Ми вже почали роботи над облаштуванням ще одного такого ж модульного містечка на території санаторію «Дубки». Тож якщо б Ви хотіли подати заявку на проживання у тимчасовому житлі прошу звертайтеся в Ірпінську міську раду“, – підкреслив Маркушин.

 

 

Автор: Павло Петрушко
Читайте також