У Києві презентували трейлер фільму про російські злочини в Бучі
16:08 14.09.2022
345

У Києві у День міста Буча, який відзначається 13 вересня, кінопродюсер Олександр Щур та режисер Станіслав Тіунов представили тизер-трейлер до майбутнього драматичного фільму "Буча".

Сюжет фільму буде присвячений реальним подіям, які відбувались у містах Буча, Ворзель, Гостомель та Ірпінь під час російської окупації у лютому-квітні 2022 року.

Зокрема фільм розповість про порятунок 203 місцевих жителів Костянтином Гудаускасом – громадянином Казахстану, який отримав політичний притулок в Україні та проживає в Бучі.

Завдяки своєму казахстанському паспорту він мав можливість проїжджати окупованою росіянами територією та вивозити мирних жителів, а на додачу і стати свідком злочинів військ РФ.

«Після того, як у квітні стало відомо, що відбувалося у Бучі та інших містах України, які були окуповані, стало зрозуміло, що про трагедію українського народу повинні дізнатися у всьому світі. Ми вважаємо, що реалізація цього проєкту допоможе Україні привернути увагу міжнародної спільноти й спонукатиме нарощувати економічну та військову допомогу надалі», – розповів під час презентації продюсер фільму Олександр Щур.

У стрічку також буде включена сцена порятунку відомого українського композитора Ігоря Поклада, який під час подій фільму перебував у своєму будинку в Ворзелі.

Зйомки кінофільму "БУЧА" заплановані на грудень-січень, а премʼєра відбудеться на роковини трагедії.

Кастинг акторів наразі триває, але роль головного антагоніста фільму має зіграти український актор В’ячеслав Довженко, який раніше отримував премію "Золота дзиґа" за найкращу чоловічу роль.

Зйомки будуть проходити коштом іноземних інвесторів, при цьому збори коштів в Україні проводити не будуть через активну залученість українців у зборах на потреби ЗСУ.

 

 

Автор: Павло Петрушко
Читайте також