У Макрона кинули яйцем на виставці в Ліоні
20:27 27.09.2021
348

У президента Франції Еммануеля Макрона кинули яйце під час його візиту в Ліоні. Про це повідомляє Lyon Mag.

Інцидент стався, коли французький лідер прибув на виставку Eurexpo. На опублікованому виданням ролику видно, як яйце відскакує від плеча Макрона. Журналісти уточнюють, що воно розбилося тільки при приземленні на підлогу.

Перед кидком нападник зробив протестний жест і вигукнув: «Хай живе революція!». Служба безпеки негайно затримала 20-річного француза. Макрон попросив підлеглих поговорити з нападником і дізнатися його мотиви.

Незадовго до цієї події президент зробив кілька заяв на підтримку відродження ресторанного і готельного бізнесу. Зокрема, він запропонував скасувати податок з чайових, які сплачуються банківською картою. Представники галузі зустріли його слова оплесками, відзначає видання.

Це не перший випадок нападу на Макрона в нинішньому році. У червні він отримав ляпаса під час однієї з робочих поїздок. Французький лідер тоді вийшов до огорожі, щоб вітати місцевих жителів. Він потиснув руку чоловікові, після чого той ударив президента по обличчю, вигукнувши: «Геть Макроновську Францію!» Нападника засудили до позбавлення волі, у вересні він вже вийшов з в'язниці.

Автор: Ася Пишко
Читайте також