У Вінниці готуються до параду у небі
18:30 10.08.2021
401

Саме у Вінниці - в столиці Повітряних Сил України готуються до параду у небі. Про це на своїй сторінці у Facebook написав голова облдержадміністрації Сергій Борзов.

“Українці мають бачити і пишатись Повітряними Силами, аби бути впевненими у  нашій авіації - на неї можна розраховувати”, -  пояснює командувач Сергій Дроздов

Міць і потужність наші військові льотчики продемонстрували вінничанам напередодні свята Повітряних Сил Збройних сил України - 31 липня.

100 українських літальних апаратів братимуть участь у показі авіаційної техніки 24 серпня.

Завершиться парад військ прольотом бойових літаків із пуском сигнальних ракет та димами кольору Державного Прапора України. З параду літаки повертатимуть у Вінницю. 

Також учора в аеропорту «Гавришівка» українські військові авіатори приймали американських колег.

Вони прибули з місця дислокації авіабригад США у Великобританії на базі «Мідлфорс».

У рамках розширеної програми співпраці НАТО та реалізації «Концепції розвитку Повітряних Сил на період до 2025 року» два військово-траспортних літака «МС-130» авіаційних загонів 352-го військового крила Сил спеціальних операцій Повітряних Сил Армії США приземлились у Вінниці майже на місяць.

“Разом з нашими спецпризначенцями відпрацьовуватимуть навчальні польоти, операції десантування та з екстреної медичної допомоги.

Американським партнерам є що показати і є чому у них повчитись”,- розповідає голова облдержадміністрації Сергій Борзов

 

Автор: Даша Драгоманова
Читайте також