У Вінниці понад 22 тисячі переселенців отримали продуктові набори в міському центрі надання благодійної допомоги
10:00 01.07.2022
271

У Вінниці для підтримки переселенців працює центр надання благодійної допомоги, у якому видають продовольчі набори. Їх у Центрі отримали вже понад 22 тисячі переселенців. Пакунки з допомогою надають зареєстрованим ВПО на наступний день після попереднього запису, - про це повідомляє Вінницька міська рада. 

«Для оформлення набору гуманітарної допомоги у міському центрі надання благодійної допомоги потрібно отримати довідку внутрішньо переміщеної особи в Прозорому офісі соціального спрямування. У пакунках видають найнеобхідніші продукти.

Частину продовольства отримуємо через Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб, інша частина – продукти з матеріального резерву Вінницької міської територіальної громади. Крім того, допомогу надають і благодійники. Наразі продовольчі пакунки у Центрі отримали 12 726 родин, а це 22 691 переселенець», - розповідає директорка департаменту соціальної політики міської ради Валентина Войткова.

Валентина Войткова додає, що для замовлення продуктового набору внутрішньо переміщеним особам, які зареєстровані в нашій громаді та мають відповідну довідку ВПО, необхідно попередньо зателефонувати до Центру за номерами: (097)-083-59-98(093)-705-61-91. Дзвінки приймаються щоденно з 09:00 до 17:00, крім вихідних (суботи та неділі).

Автор: Даша Драгоманова
Читайте також