У Вінниці відбулась презентація проєкту "Стоп шкільний терор" та "Навчи добру"
18:30 14.09.2021
300

Сьогодні у гуманітарній гімназії №1 ім. М. І. Пирогова відбулась презентація проєкту "Стоп шкільний терор" та "Навчи добру", автором проєктів є фотограф Костянтин Ревуцкий. Фотопроєкт покликаний привернути увагу суспільства до булінгу в школах.

Виставка проходить під патронатом депутатки Вінницької обласної Ради Станіславенко Людмили яка була присутня на відкриті.

“Основний меседж який ми намагались донести до дітей це не бути байдужим та не проходити повз, бачачи цькування своїх друзів однокласників та інших учнів школи”- розповідає Людмила Станіславенко.

Під час відкриття виставки також були присутні зіркові гості заслужений майстер спорту України з вільної боротьби, олімпійська чемпіонка, бронзова призерка Олімпіади (Пекін, 2008) Мерлені Ірина та народний художник України Козюк Володимир.  

Вони розповідали свої історії життя, про цькування однолітків та про те як саме вони з цим боролись.

“Навіть якщо тільки одна дитина після зустрічі з нами зробила висновки та вийшла з залу зовсім іншою, я вважаю це перемогою і розумію, що сьогоднішня подія пройшла не марно”- підсумовує депутатка Вінницької обласної Ради Людмила Станіславенко 

Автор: Даша Драгоманова
Читайте також