Білорусів не допустили до ремонту українських доріг всупереч запрошенню Президента
16:25 03.05.2017
254

Через тиждень після обіцянки Президента України Петра Порошенка налагодити міжнародне співробітництво з Білоруссю в дорожній сфері , Служба автомобільних доріг у Волинській області відмовила білоруської компанії в участі на тендері по ремонту доріг, повідомляє УНН з посиланням на ProZorro .

Згідно з даними сайту публічних закупівель, тендер був оголошений на поточний ремонт дороги державного значення Н-22 Устилуг-Луцьк-Рівне на ділянці 13 + 420 - 35 + 000 вартістю більше 240 млн грн.

Заявки на участь подали українські компанії "Луцькавтодор-Сервіс" і "Автомагістраль-Південь", а також білоруська компанія ПАТ "Дорожньо-будівельний трест №4 г.Брест".

Остання входить в найбільший будівельний холдинг Білорусії - "Белавтодор". Згідно з інформацією на сайті компанії, ПАТ "Дорожньо-будівельний трест №4 г.Брест" було засновано в 1968 році, а на сьогоднішній день штат компанії складається з понад 600 фахівців в дорожній сфері.

Незважаючи на це, Служба автомобільних доріг у Волинській області відмовила білоруської компанії брати участь в тендері по ряду формальних причин. Зокрема, однією з умов тендеру була наявність досвіду ремонту доріг державного значення або доріг країн Європейського Союзу, вироблених протягом одного календарного року.

Надані білорусами документи про те, що вони ремонтували в Білорусії дорогу республіканського значення протягом двох років (2015-2016) не влаштували Службу автомобільних доріг у Волинській області, і були ними розцінені як такі, що суперечать тендерної документації.

Разом з тим, до тендеру допущені компанія колишнього глави Служби автомобільних доріг у Волинській області - "Луцькавтодор-сервіс", яка нині намагається стягнути з бюджету близько 30 млн грн за невиконані роботи і компанія "Автомагістраль-Південь", викрита ще в 2013 році фіскальною службою в фінансових махінаціях під час дорожніх робот.

Джерело: УНН
Читайте також