Благодатний вогонь з Єрусалиму прибув до Києва
14:00 02.05.2021
255

Сьогодні, у день Воскресіння Христового, з Єрусалиму до Києва доставили Благодатний вогонь. Про це повідомляє Центр інформації УПЦ у Facebook.

Літак з делегацією УПЦ приземлився в міжнародному аеропорту Київ. Благодатний вогонь доставили до Свято-Михайлівського собору сьогодні вранці. Священник ПЦУ Михайло Омелян пояснив, що окремий чартерний рейс не замовляли, щоб зекономити кошти та віддати їх на потреби вірян.

"Процедура перевезення цього вогню передбачає спеціальні лампади. Відповідного, вже після його прибуття до кафедрального собору віряни та намісник собору засвічують цей вогонь та передають його іншим вірянам", – розповів священнослужитель.

Далі Благодатний вогонь розвезуть по регіонах країни.

Довідково:

Церемонію сходження Благодатного вогню щороку проводять у Велику Суботу перед Великоднем грецький Єрусалимський православний патріархат. Чин сходження відбувається у Кувуклії (каплиці) Гроба Господнього в Єрусалимі. Винесення Благодатного вогню символізує воскресіння Ісуса Христа.

1 травня у Храмі Гробу Господнього в Єрусалимі зійшов Благодатний вогонь, який символізує світло Воскресіння Христового.

 

Читайте також