«Нафтогаз» назвав березневу ціну на блакитне паливо: скільки платитимуть українці за газ
13:07 24.02.2021
281

У березні українці сплачуватимуть 6,86 гривні за кубометр газу. Подібний тариф днями опублікували представники «Нафтогаз України» на офіційному сайті відомства. Зазначається, що вартість вказано без урахування розподілу блакитного палива.  

Ціна для побутових споживачів у рамках тарифного плану «Місячний» становитиме 6,86 грн/куб.м із ПДВ, без вартості розподілу (доставки), - йдеться в повідомленні.

Водночас для клієнтів компанії, які оформили тарифний план «Річний» торік, вартість газу не зміниться і становитиме 4,73 грн, 5,24 грн або 6,45 грн відповідно до умов договорів.

У компанії додали, що «Нафтогаз» як постачальник «останньої надії» (ПОН) також забезпечує блакитним паливом побутових клієнтів, які раптово втратили постачальника у період переходу до нового. Для таких клієнтів, яких нині 300 тис, вартість газу у березні встановлено на рівні 6,99 грн/куб.м з ПДВ. Окремо оплачується розподіл газу. 

Як зазначається, від початку 2021 року майже 150 тис. домогосподарств опинилися без постачальника – клієнтів у Мелітополі та Мелітопольському районі (Запорізька область), Лубнах та Лубенському районі (Полтавська область), Коростишеві та Коростишівському районі (Житомирська область) тимчасово обслуговує ПОН (ГК "Нафтогаз України").

Джерело: ТСН

 

Автор: І like News (28991
Читайте також