А.Матіос: основна версія слідства щодо вбивства розвідника - російський слід
18:50 27.06.2017
252

Основною версією слідства у справі щодо підриву автомобіля з полковником Головного управління розвідки Міністерства оборони України Максимом Шаповалом є російський слід. Про це на брифінгу заявив Головний військовий прокурор Анатолій Матіос.

"Основною версією (вбивства військовослужбовця МОУ – ред.) є російський слід", - сказав А.Матіос.

За його словами, до розслідування справи залучена максимальна кількість фахівців спецслужб і правоохоронних органів.

А.Матіос також додав, що Генеральний прокурор України визначив його відповідальним керівником розслідування терористичного акту проти військовослужбовця МОУ.

"Йде потужна слідча робота, однак терористичний акт був виконаний високими фахівцями, сила вибухового пристрою, який був приведений в дію о 8:14 була така, що на відстані більше 50 м, я прошу вибачення у родини, що я це озвучую, але більше ніж на відстані 50 м, були знайдені частини тіла загиблого внаслідок вибуху", - зазначив А.Матіос.

Він також додав, що під головуванням Президента України відбулася закрита нарада представників всіх силових органів.

Нагадаємо, 27 червня вранці у столиці на перехресті вулиць Солом'янська та Механізаторів в Києві вибухнув автомобіль. Внаслідок вибуху загинув полковник Головного управління розвідки Міноборони Максим Шаповал.

Вибух кваліфіковано як теракт та передано на розслідування Головній військовій прокуратурі.

Як повідомляв УНН, 23 березня 2017 року у центрі Києва зловмисник застрелив екс-депутата Держдуми РФ Дениса Вороненкова і поранив чоловіка, який його супроводжував. Сам нападник помер у лікарні від поранень, які завдав охоронець. Охорону Д.Вороненкова здійснювали представники військової розвідки.

Наразі у справі є затриманий – Ярослав Тарасенко, заарештований на два місяці у справі про вбивство колишнього депутата Держдуми Росії Дениса Вороненкова, за даними прокуратури, привіз кілера до місця вбивства депутата.

Джерело: УНН
Читайте також