Хуг: 400 тисяч людей у зоні АТО можуть залишитися без води
17:29 19.08.2016

Про це у п'ятницю заявив заступник голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Олександр Хуг, повідомляється у твіттері відомства.

Згідно з повідомленням, це може статися через загрозу пошкодження фільтрувальної станції поблизу Ясинуватої, яка контролюється бойовиками.

Крім того, Хуг наголосив, що сторони конфлікту продовжують обмежувати доступ спостерігачів до важливих об'єктів, а також погрожують їм. Він не уточнив, хто саме здійснює такі обмеження, однак раніше він неоднократно заявляв, що у переважній більшості випадків обмеження доступу і погрози надходять з боку бойовиків.

Також Хуг розповів, що минулого тижня загинули троє цивільних і одна дівчина отримала поранення у Петрівському районі Донецька і ще жінка і два хлопця у Мар'їнці отримали поранення від шрапнелі.

Також на 100%, за його словами, зросла кількість вибухів у луганському регіоні порівняно з минулим тижнем; нічні обстріли поновилися навколо мосту в Станиці Луганській.

У Донецькому регіоні спостерігачі зареєстрували у неділю понад 500 вибухів.

За його словами, кількість невідведеної забороненої зброї, яка була виявлена спостерігачами, на цьому тижні майже подвоїлася у порівнянні з минулим. Зокрема, у підконтрольному луганським бойовикам Міусинську 12 серпня були виявлені 47 ракетних систем залпового вогню.

Читайте також