Чому усіх українців, які мають зброю перевірятимуть правоохоронці? (ВІДЕО)
19:01 01.03.2021
272

Більш ніж півроку працівники Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції проводили заходи з перевірки роботи підрозділів контролю за обігом зброї. В результаті перевірки правоохоронці виявили корупційну схему видачі дозволів на придбання, зберігання та носіння дозволених видів зброї, про це йдеться у повідомленні управління комунікації Національної поліції України.

Дозволи видавалися з кричущими порушеннями, інколи навіть без участі громадянина, на якого  оформлялася зброя. Оголошення про оформлення зброї без документів продажні поліцейські безсоромно розміщували в групах популярних месенджерів. В нас є інформація про більше двох тисяч випадків видачі дозволів на зброю з грубими порушеннями процедури та законодавства, використовуючи підроблені документи, - повідомив глава нацполіції Ігор Клименко. 

Наразі внутрішня безпека Нацполіції  викрила  дев'ять співробітників поліції, які організували та брали участь у цій схемі. Серед них - посадовці Центрального апарату Національної поліції та працівники у  регіонах.

Зазначимо, 1 березня, Ігор Клименко підписав наказ про повне розформування  підрозділів контролю за обігом зброї. Усі начальники територіальних підрозділів поліції отримали накази опечатати архіви дозвільної служби. Наразі завершується формування нового підрозділу

 

Автор: І like News (28991
Читайте також