Лікарці із Рівного повідомили про підозру у побитті дітей
19:12 18.02.2021
256

Лікарці, яку підозрюють у побитті дітей, повідомили  про підозру. 29-річній дівчині інкримінують злочини за двома статтями Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, 9 лютого з першою заявою про завдані тілесні ушкодження 5-річній доньці під час візиту до стоматолога в Рівному до поліції звернулася 36-річна жителька Костополя. 

У прес-службі поліції повідомили, що відповідно до результатів судово-медичної експертизи спричинені тілесні ушкодження відносяться до легких. 

Крім того, впродовж подальших трьох днів до поліції надійшло ще три звернення від батьків щодо побоїв та тілесних ушкоджень, спричинених дитячою лікаркою під час лікування зубів. Двоє зі вказаних заявників звернулись до правоохоронців, оскільки на відео, оприлюдненому в соцмережах, вони впізнали своїх дітей. 

За фактами умисного легкого тілесного ушкодження дізнавачами Рівненського районного управління поліції  було розпочато досудове розслідування за попередньою правовою кваліфікацією ч. 1 ст. 125 Кримінального кодексу України.

Однак під час проведення слідчих дій та на основі зібраної доказової бази у відкритих кримінальних провадженнях за останніми трьома фактами вчинення протиправних дій, що мали місце у червні-серпні минулого року, дізнавачі за процесуального погодження Рівненської місцевої прокуратури перекваліфікували вказані діяння на частину 1 статті 126 Кримінального кодексу України (побої і мордування). 

Сьогодні, 18 лютого, дізнавачі Рівненського районного управління поліції повідомили 29-річній стоматологині про підозру за чотирма фактами вчинених кримінальних проступків: частиною 1 статей 125 та 126 Кримінального кодексу України. Втім вручили повідомлення батькові лікарки, оскільки місце перебування самої зловмисниці наразі невідомо та на зв’язок вона не виходить.

Інтереси 29-річної рівнянки представляє адвокат, який поки що жодної позиції захисту не повідомляє. 

Окрім того, триває досудове розслідування за ч. 2 ст. 140 Кримінального кодексу України (неналежне виконання професійних обов'язків медичним працівником): 9 лютого до поліції звернулась 28-річна рівнянка та повідомила, що після візиту до стоматолога в одній із приватних клінік Рівного у 8-річної доньки вона виявила гнійну рану губи.

Слідчі дії тривають. Вирішується питання про оголошення підозрюваної у розшук. 

 

Автор: І like News (28991
Читайте також