Роздрукували і забули підписати: на кордоні затримали шахраїв з фальшивими ПЛР-тестами
21:09 17.03.2021
267

Прикордонники затримали двох осіб, які намагались в’їхати в Україну за фальшивими ПЛР-тестами. У пресслужбі Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України зазначили, що порушників зупинили у пункті пропуску на Одещині.

Громадянин Румунії та громадянка України, прямуючи на в’їзд в Україну на легковому автомобілі марки «Ніссан», надали на паспортний контроль разом із документами негативні ПЛР-тести на COVID-19. Однак прикордонники відразу помітили, що тести підроблені. Адже окрім того, що так звані тести були роздруковані на принтері, на них ще й був відсутній підпис головного лікаря медичного закладу. Згодом громадяни зізналися прикордонникам, що «тести» вони не здавали, а нібито купили, - повідомили у відомстві.

Зазначимо, «мандрівникам» загрожує штраф до 1190 гривень або обмеження волі до 6 місяців.

Нагадаємо, що днями у пункті пропуску «Старокозаче» прикордонники не пропустили двох громадян Молдови. Вони намагалися в’їхати на територію України з недійсними довідками про ПЛР-тести, які також були роздруковані на кольоровому принтері. Крім того, відповідно до медичних довідок, тест на небезпечний вірус був зроблений о 16-й годині 14 березня, а мандрівники прибули у пункт пропуску цього ж дня близько 14-ї години.

 

Читайте також