Вбивство студенток в Харкові: поліція затримала підозрюваного
12:00 06.01.2019
253

У Туреччині був затриманий підозрюваний у вбивстві двох студенток, яке відбулося в Харкові - 20-річного хлопця затримали на кладовищі біля могили батька.

Як стало відомо, злочинець прибув до Туреччини 2 січня і незабаром був затриманий місцевою поліцією за запитом Інтерполу, повідомляє DHA.

Затриманого доставили в турецьке Бюро громадської безпеки. У свою чергу, інформацію про затримання підозрюваного підтвердив і заступник глави Нацполіціі В'ячеслав Аброськін в своєму Facebook.

"Турецька поліція в Стамбулі затримала громадянина Туреччини, 1998 року народження, підозрюваного в скоєнні в кінці минулого року жорстокого вбивства двох іноземних студенток медичного факультету Харківського університету імені Каразіна, за місцем їх тимчасового проживання в Харкові", - повідомив він.

Нагадаємо, що 3 січня в одній з квартир по вулиці валентіновскім в Харкові були знайдені тіла двох студенток з Туреччини. У обох дівчат було перерізане горло. Пізніше стало відомо, що підозрюваним у цьому злочині виявився земляк убитих дівчат, у якого був роман з однією з них. З'ясувалося, що перед новим роком хлопець приїхав до них у гості, але у нього виникла сварка з подругою, яка завершилася трагедією.

Читайте також