Мінсоцполітики: В Україну повернули 15 жертв торгівлі людьми, ще стільки ж - намагаються
14:31 08.03.2017

Протягом 2016 року в України з інших держав було повернуто 15 громадян, які стали жертвами людьми. Про це повідомила заступник міністра соціальної політики Наталія Федорович, пише Укрінформ.

"Протягом 2016 року за результатами проведеної українським урядом роботи в Україну було повернуто 15 громадян, які постраждали від торгівлі людьми на території інших держав. З них з Кувейту - 8 осіб, з Лівану - 2 особи, з Кіпру - 2 особи, Йорданії - 1 особа, з Малайзії та з Польщі - по одному", - повідомила Федорович.

За її словами, станом  на тепер у спеціалізованих установах для жертв торгівлі людьми на території інших держав перебувають 15 українців, проводиться робота, пов'язана з поверненням їх до України.

Також Федорович зазначила, що Мінсоцполітики проводить роботу у напрямку протидії торгівлі людьми, одним з важливих аспектів якої є запобігання ситуацій, коли громадян України використовують або незаконно звинувачують у протиправних діях, зокрема в торгівлі наркотиками.

Як відомо, у лютому МВС Росії заявило про припинення діяльності міжнародного наркосиндикату "Хімпром", до складу якого, за їхніми даними, входило 47 громадян України. Повідомлялося, що усі вони були затримані, розглядається питання про порушення кримінальної справи за статтею 210 КК РФ - "Організація злочинного співтовариства".

У свою чергу начальник управління консульського забезпечення МЗС України Василь Кирилич заявив, що оприлюднена інформація вимагає офіційного підтвердження.

Читайте також