МЗС: заборона Меджлісу в РФ – це блюзнірство
18:08 29.09.2016
252

Про це агентству "Інтерфакс-Україна" заявила речник МЗС Мар'яна Беца.

"Фактично, заборона найвищого представницького органу кримськотатарського народу за надуманим приводом, так званої боротьби з екстремізмом, є відвертим блюзнірством російської окупаційної влади над правами кримських татар", – сказала вона.

Беца також зазначила, що таке рішення було цілком очікуваним, і продовжує політику репресій, яка ведеться РФ на окупованому півострові.

"Протягом двох років окупації Російської Федерація систематично порушує права людини і обмежує свободи в українському Криму", – підкреслила вона.

Беца зазначила, що МЗС України закликає всіх міжнародних партнерів продовжити тиск на РФ та активізувати дії щодо захисту прав людини в окупованому Криму, а саме забезпечити безперешкодний доступ основних конвенційних моніторингових механізмів міжнародних організацій на територію окупованої півострова.

Як відомо, у четвер, 29 вересня, Верховний суд РФ остаточно визнав законною заборону діяльності Меджлісу кримських татар на території Росії як "екстремістської організації". Таким чином, була відхилена апеляційна скарга представників Меджлісу.

Читайте також
ТЦ Ocean Plaza незабаром відкриється
Суспільство
12:00 06.08.2022
ТЦ Ocean Plaza незабаром відкриється