На Миколаївщині частково знято обмеження руху, в Україні очікують на ускладнення погоди
11:12 07.01.2017

У Миколаївській області знято тимчасове обмеження руху на автодорогах загального користування для проїзду легкових автомобілів та транспортних засобів із забезпечення пасажирських перевезень з 9:00 7 січня, - пише Українська правда.

"Обмеження руху вантажних, великовантажних та великогабаритних транспортних засобів дорогами загального користування продовжено. Враховуючи ймовірність погіршення погодних умов, Служба автомобільних доріг попереджає про можливість відновлення тимчасового обмеження руху для проїзду всіх категорій транспортних засобів", - повідомили у Держслужбі. 

У Запорізькій області ситуація стабільна, траси державного та обласного значення функціонують безперебійно, але через дощ та сильний вітер на деяких ділянках доріг утворилася ожеледиця.  Передбачається погіршення погодних умов, пов'язане з налипанням мокрого снігу та дощем, ожеледь та ожеледиця. 

За прогнозами Укргідрометцентру, протягом 7-8 січня на території Одеської, Миколаївської, Кіровоградської, Черкаської, Полтавської, Сумської, південних районів Київської, східних районів Вінницької областей очікуються сильні снігопади з утворенням снігового покриву висотою 25-30 см, на Одещині та Миколаївщині до 35 см, сильні тривалі хуртовини, снігові замети, вітер до 15-20 м/с, у Херсонській, Миколаївській, Дніпропетровській, Полтавській областях відкладення ожеледі на дротах, деревах та дорогах.

У горах Львівської області та у високогір’ї Iвано-Франкiвської, Закарпатської областей значний рiвень лавинної небезпеки, в  гірських районах Закарпатської області існує загроза зсувів снігу на дороги, повідомили у ДержНС.

Впродовж 7 січня по західній половині Чорного моря очікується посилення північного вітру 25-28 м/с, висота хвиль 30-50 дм, швидке обледеніння суден, погіршення видимості до 100-500 м. У західних та північних областях різке зниження температури повітря до 11-16º, в Карпатах та Прикарпатті до 20-25º морозу. 9 січня очікується послаблення та припинення небезпечних явищ.

За даними МВС, за минулу добу на дорогах загинули 13 осіб, травмовано - 61.

"Найбільш напруженими, за рівнем аварійності на дорогах є Закарпатська та Запорізька області", - зазначили у відомстві. 

Читайте також