Очільник ОФ АМПУ І.Ткачук отримав відзнаки за плідну співпрацю з ВМС та за особистий внесок у розвиток морського та річкового транспорту
14:53 29.06.2017
253

Наказом командувача Військово морських сил ЗСУ України від 27 червня за плідну співпрацю з Військово-морськими силами, вагомий внесок у справу зміцнення бойової готовності національного військового флоту, з нагоди Дня працівника морського та річкового флоту керівника Одеської філії Адміністрації морських портів України Ігоря Ткачука було нагороджено пам’ятним знаком «25 років Військово-морським силам України».

Очільник Одеської філії АМПУ подякував за відзнаку, та наголосив, що і надалі буде продовжувати сумлінно працювати задля розвитку галузі та допомагати Військово-морським та Збройним силам України.

- Завдань перед нами наразі постає дуже багато. І якщо у нас буде єдиний, злагоджений колектив професіоналів, які готові відстоювати інтереси галузі, якщо не буде ніяких конфронтацій, тоді можна буде рухатися вперед та втілювати зміни. Хороший приклад плідної співпраці – це ДП "ОМТП" та Одеська філія АМПУ. Тут є повне взаєморозуміння, створено понад п’ять робочих груп по врегулюванню певних питань, які не вирішувались протягом кількох років. На сьогоднішній день ці питання вирішуються дуже швидко. Якщо така комунікація буде у всіх портах, між портовиками і міністерством, то тоді буде чітке розуміння, куди ми рухаємося, і зміни будуть швидкими і результативними, - зазначив Ігор Ткачук.

Також рішенням Ради Асоціації «Укрпорт» від 22 червня за особистий значний внесок в розвиток морського та річкового транспорту і портів України Ігоря Ткачука було нагороджено Почесним знаком Асоціації «Укрпорт».          
Читайте також