PayPal не прийде в Україну в найближчі 12 місяців - НБУ
17:16 01.11.2016
256

Про це заявив директор департаменту платіжних систем та інноваційного розвитку Нацбанку України Сергій Шацький у своєму виступі на Четвертому міжнародному форумі ITS "Інформаційні системи. Інновації, технології, безпека".

"На жаль, з боку PayPal інтересу до України немає, - заявив Шацький. - Я звертався до представників Світового банку з проханням з'ясувати, коли зайде PayPal в Україну. Представники Світового банку зустрічалися з представником PayPal і дізналися, що в найближчі 12 місяців PayPal не планує виходити на ринок України".

За словами Шацького, представник PayPal підкреслив, що PayPal комерційна організація. У неї є власний стратегічний бізнес-план на 24 місяці по входженню на ринки різних країн світу.

"Ще коли в березні 2016 роки ми разом з Владом Рашкованом їздили до Варшави на зустріч з представниками PayPal вони сказали, що "у нас є обмежений людський і часовий ресурс, є країни, в які ми можемо зайти і в які не можемо. Саме тому у нас є стратегічний план", - каже Шацький.

Він також зазначає, що у Варшаві також були присутні представники Вірменії, Казахстану, Азербайджану. У всі вони в один голос питали у представників PayPal, що їм зробити, щоб компанія вийшла на ринки їхніх країн? Всі вони отримали одну і ту ж відповідь: PayPal заходить на ті ринки, які їм цікаві з точки зору прибутковості.

"Представники PayPal позитивно відзначили зусилля України щодо впровадження в країні європейських директив, які серед іншого регулюють діяльність систем інтернет-розрахунків. Європейський стандарт для них самий зрозумілий. Тому з точки зору регуляції ми рухаємося вірним шляхом", - стверджує представник НБУ.

У той же час, він ніяк не пов'язує небажання PayPal заходити в Україну з особливостями українського законодавчого обмеження.

Банкір пропонує інтернет-користувачам, банкам і потенційним партнерам активніше звертатися до PayPal з тим, щоб прискорити вихід компанії на ринок України.

Всеволод Некрасов

Читайте також