Переселенці про іпотеку: Непідйомна сума
19:31 17.07.2017
Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука у Facebook поставив запитання з приводу можливої іпотеки. Тука написав, що після довгих переговорів з банками вийшли на такі показники іпотеки: термін - 20 років, сума - 20 тис. євро, щомісячний платіж - близько 3600-4150 грн, - пише Кореспондент.net.
У коментарях Тука пояснив, що в іпотеці буде складна процентна ставка, тому що 50% тіла кредиту гасять німці. Кредит хочуть зробити в гривні з фіксованою ставкою.
Потім Тука пише, що сумнівається в подібній іпотеці і шукає інші способи.
"Мені здається, це непідйомна сума - намагаюся знайти варіанти мінімізації. Ось і консультуюся", - додає заступник міністра.
Також він поставив питання, чи цікаві переселенцям такі умови.
На це в коментарях він отримав багато різних думок.
"Так, можна трохи більш розгорнуто дати? Яка процентна ставка, якісь ще умови додаткові?" - цікавиться Дмитро Мельниченко.
"Ні. У мене вже одне житло в іпотеку за програмою молодіжного кредитування в Донецьку є. Дякую. Житла немає, кредит залишився", - відповідає Ірина Шамілева.
"Ні. У мене троє дітей. Мій дохід 860 грн дитячих у місяць. Я в декреті. У чоловіка держзарплата близько 5 тис. грн. Самі порахуйте - можемо ми такий платіж вносити?" - додає Юлія Іслямова.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Європейський інвестиційний банк виділить понад 300 млн гривень допомоги переселенцям.
Читайте також