В яких містах пройдуть другі тури місцевих виборів
10:20 26.10.2020
325

Київ

З екзитполів слідує, що за пост мера Києва боротьба може продовжитися в другому турі. Згідно з дослідженням студії Савіка Шустера і Україна 24, Віталію Кличку не вистачає 4% до остаточної перемоги. За даними екзит-полу групи "Рейтинг", яка також заміряла голосування в столиці, йому бракує 3%.

Кличко набрав 45,93% (по Шустеру і Украіна24) і 47,8% (по "Рейтингу"). Йому складе конкуренцію кандидат від "Опозиційною платформи - За життя", екс-глава КМДА Олександр Попов, який отримав 9,62%. (По Шустеру і Україна 24) і 8,6% (по "Рейтингу").

Львів

Ймовірно, другий тур відбудеться у Львові. За підсумками недільного екзитполу, перше місце зайняв діючий мер міста Андрій Садовий з 41,12% голосів. Його суперником у другому турі стане екс-голова Львівської ОДА, нардеп від "Європейської солідарності" Олег Синютка, який отримав другий результат - 27,38%.

Одеса

Ще раз обирати мера, швидше за все, будуть в Одесі. З екзитполів слідує, що найвищий результат і перше місце на голосуванні 25 жовтня отримав діючий міський голова Геннадій Труханов - 34,4% голосів. Зійтися у боротьбі з ним належить кандидату від "Опозиційною платформи - За життя", нардепу Миколі Скорику, який набрав 17,93%.

Дніпро

Ймовірно, в два тури пройдуть вибори і в Дніпрі. Мер цього міста Борис Філатов, висунутий партією "Пропозиція", посів перше місце з 44,5%. Другий результат - 14,4% - виявився у лідера партії "Громадська сила" Загіда Краснова.

Черкаси

У Черкасах, за даними екзит-полу у другому турі зійдуться чинний мер міста Анатолій Бондаренко від партії "За майбутнє" (32,66%) і кандидат від "Голосу" Віктор Євпак (19,84%).

Миколаїв

У Миколаєві до другого туру, по екзит-полу, виходять діючий мер міста Олександр Сенкевич від партії "Пропозиція" c 40,78% і кандидат від ОТЗЖ Владислав Чайка c 26,77%.

Ужгород

Виходячи з екзит-полу, в Ужгороді до другого туру з результатом майже "нога в ногу" проходять нинішній мер міста самовисуванець Богдан Андрєєв (23,84%) і кандидат від "Слуги народу" Віктор Щадей (22,73%)

Чернівці

У Чернівцях, згідно екзит-полу, продовжать боротьбу у другому турі кандидат від партії "Єдина Альтернатива" Роман Клічук (29,13%) і Віталій Михайлішин від партії "Команда Михайлішина" (21,43%).

Кривий Ріг

У Кривому Розі в другому турі, згідно екзит-полу, зійдуться мер міста Юрій Вілкул ( "Блок Вілкула" Українська перспектива ") з 42,8% голосів і кандидат від" Слуги народу "Дмитро Шевчик з 31,01% голосів.

Автор: Анна Макарчук
Читайте також