Одесит намагався спокусити дитину: у мережі з'явилося відео з його зізнанням
20:29 08.12.2020
255

Одесит, який намагався спокусити дитину та декілька разів пропонував дитині вступити з ним в інтимні стосунки, зберігав вдома наркотики. Інформація про неадекватну поведінку чоловіка надійшла  до місцевих правоохоронців від матері дівчинки.

«Вчора ввечері інспекторам надійшов виклик про розбещення дитини в Малиновському районі міста. Екіпаж зустріла схвильована жінка. Вона пояснила, що до її 14-річної доньки чіплявся чоловік та пропонував інтим. Це був їхній сусід. Патрульні затримали збоченця біля його будинку. Для надання документів чоловік запросив копів до будинку і саме там, в одній з кімнат, інспектори помітили в пакеті наркотики рослинного походження. За словами чоловіка, то був канабіс. У дворі виявили кілька кущів цієї ж рослини. На місце викликали слідчих для встановлення всіх обставин подій, повідомили у прес-службі відомства.

Зазначимо, на відео, яке зняла мати, чоловік зізнався, що дійсно декілька разів пропонував дитині вступити з ним в статевий акт. Крім того, він видивлявся дівчину з вікна, тамуючи свою сексуальну потребу. Як пишуть очевидці, вже сьогодні чоловік, якого начебто затримали, розгулював вулицями.

Джерело: ТСН

Читайте також