Roshen анонсував зупинку виробництва на Липецькій фабриці
10:37 20.01.2017
255

Корпорація Roshen заявила про ухвалення рішення зупинити виробничу діяльність Липецької кондитерської фабрики у Росії, що має відбутися у квітні 2017 року. Про це повідомляє відділ зі зв'язків з громадськістю та комунікацій підприємства, передає УНН.

"Корпорація Roshen зупиняє виробничу діяльність Липецької кондитерської фабрики. Таке рішення прийнято з економічних і політичних причин. Повна зупинка виробництва і консервація виробничих і інфраструктурних об'єктів заплановані на квітень 2017 року", - йдеться у повідомленні.

У корпорації зауважили, що арешт майна Липецької кондитерської фабрики, накладений СК РФ в рамках порушеної кримінальної справи, "зробив продаж фабрики неможливим".

Вказано, що у зв'язку зі спадом виробництва на фабриці постійно проводилися масові скорочення персоналу. Як зазначається, персонал, що залишився (близько 700 осіб), вже проінформований про прийдешню зупинку діяльності фабрики. Необхідне повідомлення про масове скорочення буде подано в Липецький центр зайнятості найближчим часом, додали у компанії.

Джерело: УНН
Читайте також