Боротьба з COVID-19: на Одещину запросили експертів, які мають досвід створення польових госпіталів в Ухані
18:31 26.10.2020
361

Задля боротьби з COVID-19 голова Одеської ОДА Максим Куций запросив до Одещини китайських фахівців, які мають досвід облаштування польових госпіталів в Ухані. Про це посадовець повідомив на своїй сторінці у  Facebook й наголосив, що у боротьбі з пандемією українці повинні спиратися на досвід країн, які змогли протистояти страшній хворобі.

«Сьогодні мав важливу онлайн-зустріч із Генеральним консулом Китайської Народної Республіки в Одесі Сун Ліцюнь. Обговорювали досвід Китаю у боротьбі з пандемією та її наслідками. Зокрема, цінним для нас є китайський досвід в облаштуванні в оперативному порядку тимчасових госпіталів та лікарень, використання медичних протоколів та медпрепаратів, які є ефективними у Піднебесній», - йдеться у дописі.

Окрім того, очільник облдержадміністрації зауважив, що домовився з китайською стороною про ряд онлайн-заходів.

«Практичний досвід та очне навчання були б для нас безцінними, тож ми дуже сподіваємося на такий візит. А загалом, ми вдячні Китаю за таку масштабну допомогу в боротьбі з коронавірусом. Тисячі тест-систем, масок, захисних окулярів, рукавичок та інших засобів індивідуального захисту були направлені в українські лікарні з КНР», - зауважив Максим Куций. 

 

Читайте також